ALUMIL S700 SUPREME

zdvižno-posuvné dvere

ALUMIL S700 SUPREME je exkluzívny systém zdvižno-posuvných dverí, s vysokou variabilitou konštrukčných riešení, s estetickým a zároveň veľmi praktickým a funkčným prevedením. ALUMIL S700 SUPREME predstavuje generáciu špičkových systémov ALUMIL, ktoré spĺňajú najnovšie trendy a požiadavky na trhu, zahŕňajú v sebe všetky inovácie či už z estetického alebo technického hľadiska. Najmodernejšie riešenia architektúry, s prvkami minimalizmu, maximálneho presklenia, presvetlenia a priehľadnosti stavebných prvkov sú pre tento systém samozrejmosťou. INVISIBLE štýl je pre ALUMIL S700 SUPREME charakteristický.

Vďaka vynikajúcim tepelno-izolačným vlastnostiam, bezpečnostným prvkom, modernému dizajnu, estetickému minimalizmu a jedinenčným, inovatívnym vlastnostiam je ideálnou voľbou pre špeciálne projekty a najnáročnejších zákazníkov. Charakteristickou vlastnosťou je umožnenie maximálnych ziskov z denného svetla, vynikajúci výkon a ľahké používanie. Chcete sa odlíšiť a chcete byť trendy? Odlišnosť od ostatných systémov na trhu je zabezpečená  pičkovým prevedením, ktoré nasleduje najmodernejšie architektonické smery a vývoj. Rozhodnutie pre tento systém zabezpečuje exkluzivitu, odlíšenie sa a získanie vyššieho štandardu. Všetky použité prvky ovládania a príslušenstvo sú od najrenomovanejších dodávateľov na trhu.
Je dostupná široká škála typológií a riešení – lineárne konštrukcie, viac-dielne konštrukcie, rohové prvky, typológie MONO RAIL so zasklievaním fixných polí priamo do rámovej konštrukcie, bez nutnosti výroby pevného krídla, konštrukčné riešenia umožňujú voľbu zasklievania pevných polí z interiéru alebo exteriéru, IN WALL – posuvné konštrukcie zapracované do stien stavby, neviditeľné rámy, … Systém ALUMIL S700 SUPREME obsahuje jedinečné prevedenie ultra-nízkeho spodného prahu konštrukcie zdvižno-posuvných dverí, vyvinuté priamo firmou ALUMIL. Konštrukcie sú vysokoodolné aj pri zaťažení extrémnymi, nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Je zabezpečená ochrana objektu pred chladom, vysokým náporom vetra
alebo hnanej dažďovej vody. Tieto vlastnosti zabezpečujú špeciálne polyamidové, skleneným vláknom vystužené tepelné mosty, spájajúce hliníkové komory, zateplenie profilov pomocou ALUMIL energy bar NRG, utesnením s izolačnými penami a PVC prvkami.

Technické vlastnosti systému :

22 až 50 mm – možná hrúbka zasklenia pre izolačné dvojsklá alebo trojsklá
400kg – maximálna váha jedného posuvného krídla
RC2c – bezpečnostná trieda odolnosti proti vlámaniu
CLASS 9A – odolnosť voči tlaku vody
CLASS C4/B4 – odolnosť voči tlaku vzduchu
47mm – minimálna pohľadová šírka vertikálnych, stredových profilov posuvných krídiel
Uf – od 2,3 W/m2K – tepelno-izolačné vlastnosti hliníkových profilov
24mm – minimálna výška spodného prahu zdvižno-posuvných dverí

Scroll Up