Hliníkové okná Decalu sú inovatívne z každej strany.

Ide o najnovšie, najteplejšie a najmodernejšie hliníkové okná z nášho sortimentu. Hliníkové okná Decalu boli navrhnuté podľa najnovších predpisov, vyrábajú sa inovatívnou technológiou. Profil je tvorený dvomi uzatvorenými hliníkovými profilmy, ktoré sú spojené širokými deliacimi pásmi z ABS materiálu s integrovanou patentovanou penovou vložkou, ktorá zabraňuje prechod chladu na vnútornú stranu profilu. Okná a presklené steny Decalu dosahujú extrémne nízke hodnoty súčiniteľa prestupu tepla a splňujú prísne požiadavky na tepelnú ochranu budov.

Pasívny štandard hliníkových okien so skrytým kovaním.

Pri spojení okien Decalu s izolačným trojsklom sa dosahujú extrémne hodnoty súčiniteľa prestupu tepla okien, ktoré zodpovedajú požiadavkam pasívnych domov. Vyhovuje tiež pre nízkoenergetické domy, keďže dosahuje nízke hodnoty Uw už aj pri malých oknách, vďaka skrytým kovaniam (závesy krídiel sú pohľadovo skryté).

Ozajstná hodnota Vašich okien.

Naše produkty vyrábame zo srdca. Sústreďujeme sa na najmenšie detaily, aby sme Vám dodávali iba tie najkvalitnejšie výrobky. Zaručujeme dlhodobú spokojnosť a uspokojenie každonenným pohľadom.

Technické parametre hliníkových okien Decalu

Tepelno izolačné vlastnosti – EN 10077 – Uf > 0,81 W/m2
Okno 1230x1480mm Uw > 0,60 W/m2K

Kovanie – Skryté závesy
Stavebná hĺbka – rám 88mm / krídlo 97mm
Priedušnosť – EN 12207 – Trieda 4
Vodotesnosť – E2250Pa
Odolnosť proti vetru – EN 12211 – C1 – C4
Prevádzková sila – EN 13115, EN 12046-1 – Trieda 1
Zaťaženie 80kg – EN 13115 – Trieda 4
Náraz – EN 13049 – Trieda 3-5
Zvuková izolácia – EN ISO140-3, EN ISO717-1 – 49 (-2:-5) dB
Odolnosť proti vlámaniu – NEN 5096/A1, ENV 1627 – Trieda 2

Hliníkové okná Decalu 88 Standard

Dizajnová trieda Standard reprezentuje minimalistický dizajn, ktorý je vhodný do akéhokoľvek prostredia a štýlu stavby. Má hranaté línie a nízku pohľadovú výšku. Rám a krídlo je z exterieru v jednej rovine. Skryté kovanie v štandardnej zostave.

Hliníkové okná Decalu 88 Hidden

Trieda Hidden je dizajnová vychytávka, ktorá spočíva v takzvanom “skrytom” krídle, kde sa z pohľadu exteriéru opticky skryje krídlo. Trieda Hidden disponuje tiež nízkou pohľadovou výškou. Skryté kovanie v štandardnej zostave.

Hliníkové okná Decalu 88 New Steel

Extravagantná trieda New Steel pre tých, ktorí sa chcú odlíšiť. Krídlo obsahuje zaujímavý dizajnový kúsok z exterieru, ktorý dodáva hliníkovým oknám úplne iný vzhľad. Skryté kovanie v štandardnej zostave.

Hliníkové okná Decalu 94 Retro

Dizajnová trieda Retro spĺňa požiadavky rustikálneho štýluokien. Používa sa na zachovanie vzhľadu historických stavieb, kde by boli hranaté línie rušivé. Skryté kovanie v štandardnej zostave.

Hliníkové okná Decalu 110 Steel

Trieda Steel sa využíva, ako náhrada vzhľadu drevených okien. Napríklad v rôznych historických budovách, kde je nutné zachovať pôvodný dizajn. Skryté kovanie v štandardnej zostave.

Scroll Up